Szukaj:
   szukaj
Logowanie:
  loguj
Zamów Newsletter:
  zamów
Katalog produktów i firm
Pokaż produkty firmy
Szukaj   
  szukaj także w opisach
Obsługa przetwórstwa mleka (19)
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Budownictwo przemysłowe (1)
Doradztwo
Handel (2)
Laboratoria
Maszyny i urządzenia (9)
Opakowania (7)
Oprogramowanie dla mleczarstwa (4)
Środki produkcji dla mleczarstwa
Transport - Spedycja - Logistyka (1)
Pozostałe (2)
Obsługa produkcji mleka (4)
Budownictwo inwentarskie (1)
Genetyka, inseminacja, rozród
Maszyny do produkcji i do transportu pasz
Mechanizacja udoju (1)
Mlekomaty
Obrót zwierzętami hodowlanymi (1)
Oprogramowanie dla produkcji mleka
Pasze i komponenty paszowe (2)
Środki higieny dla produkcji mleka
Środki do produkcji pasz (nasiona, nawozy, folie) (1)
Weterynaria, środki weterynaryjne i zootechniczne (1)
Wyposażenie obór i pastwisk
Firmy i spółdzielnie mleczarskie (14)
Przetwórstwo mleka i produktów mlecznych (14)

Region
 - dowolny -

 


Produkty mleczne
wszystkie
Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) Mleko płynne (pasteryzowane, UHT, inne) (5)
Mleko zagęszczone i skondensowane Mleko zagęszczone i skondensowane (3)
Mleko w proszku Mleko w proszku (3)
Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) Napoje mleczne (jogurty, kefiry, maślanki, mleka smakowe, inne) (18)
Desery mleczne Desery mleczne (2)
Śmietany i śmietanki Śmietany i śmietanki (5)
Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) Sery świeże (twarogi, śmietankowe, wiejskie, homogenizowane, inne) (17)
Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne) Sery miękkie (Roquefort, Camembert, Brie, Mozzarella, inne)
Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) Sery półtwarde dojrzewające (Edamski, Gouda, inne) (1)
Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne) Sery twarde dojrzewające (Cheddar, Ementaler, Parmezan, inne)
Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych Sery smażone, topione i smarowidła z serów topionych (1)
Wyroby seropodobne Wyroby seropodobne
Masła Masła (4)
Miksy tłuszczowe Miksy tłuszczowe
Kazeina Kazeina (3)
Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe Serwatka, serwatka suszona, sery serwatkowe (2)
Inne Inne
STM Sp. z o. o.
STM Sp. z o. o.
O firmie

Przedmiotem działalności firmy STM jest projektowanie oraz produkcja linii do produkcji opakowań PET z preform, linii rozlewniczych, maszyn rozlewniczych i urządzeń towarzyszących, służących do wyrobu, rozlewu i pakowania wszelkiego rodzaju napojów i innych płynów, w tym również chemicznych. W ofercie, zależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów, znajdują się pojedyncze maszyny rozlewnicze, jak i całe linie rozlewnicze, połączone z kompleksowym doradztwem, obejmującym sposób ich usytuowania, a także dobór poszczególnych elementów.

Adres
ul. Piaskowa 12
78-520 Złocieniec

woj. zachodniopomorskie
Kontakt
Telefon:
94 367 14 71

E-mail:
contact@stm-pack.com

Strona www:
stm-pack.com

Położenie
Kategorie
|- Obsługa przetwórstwa mleka
   |- Maszyny i urządzenia
   |- Opakowania
   |- Oprogramowanie dla mleczarstwa
Opis działalności

Zaplecze techniczne STM

STM zatrudnia obecnie 140 inżynierów i techników. Dysponujemy zakładem produkcyjnym o łącznej powierzchni 3000 m2. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, w tym profesjonalne biuro konstrukcyjne wyposażone w zaawansowane techniczne oprogramowanie, gwarantujące wysoką jakość wytwarzanych produktów i pozwalające na ciągłą kontrolę obsługi realizowanych projektów.

O firmie STM

Przedmiotem działalności firmy STM jest projektowanie oraz produkcja linii do produkcji opakowań PET z preform, linii rozlewniczych, maszyn rozlewniczych i urządzeń towarzyszących, służących do wyrobu, rozlewu i pakowania wszelkiego rodzaju napojów i innych płynów, w tym również chemicznych. W ofercie, zależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów, znajdują się pojedyncze maszyny rozlewnicze, jak i całe linie rozlewnicze, połączone z kompleksowym doradztwem, obejmującym sposób ich usytuowania, a także dobór poszczególnych elementów.

Historia

Firma STM powstała w 1981 r. Naszą specjalizacją była naprawa i remont urządzeń rozlewniczych. W miarę rozwoju i otwierania się na nowe rynki, oferta firmy STM poszerzyła się o montaż linii rozlewniczych. Na początku lat 80-tych nasza firma rozpoczęła, jako jedna z pierwszych w Polsce, kompletacje linii do butelek PET, o wydajnościach do 12 000 but/godz. Z czasem oferowaliśmy maszyny o coraz większych wydajnościach – do 24.000 but./godz. Rozpoczęliśmy również pracę nad produkcją własnych urządzeń wydajności rozlewniczych oraz maszyn do produkcji opakowań PET. Dzisiaj STM to firma stabilna, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu nowych technologii dla branży spożywczej.

Optymalne rozwiązania

Uwzględniamy potrzeby i oczekiwania klientów w całym procesie realizacji projektu – od sporządzenia planów inżynieryjnych, aż do zatwierdzenia projektu o pełnej gotowości produkcyjnej. Realizacja projektu obejmuje:

  • dogłębną analizę unikalnych wymagań klientów – m.in. wizję lokalną budynków i infrastruktury oraz zapoznanie się z obecnymi i przyszłymi planami produkcyjnymi
  • kompleksowe doradztwo obejmujące sposób usytuowania maszyn oraz dobór poszczególnych elementów
  • projektowanie wybranych rozwiązań
  • produkcja, instalacja i serwis maszyn
Oferty firmy
ID foto temat, opis
170621S1 Kompletne linie rozlewnicze
Kompletne linie rozlewnicze

Firma STM specjalizuje się w dostawie kompletnych linii rozlewniczych dla różnych produktów. Na przestrzeni ostatnich 30 lat dostarczyliśmy i uruchomiliśmy z sukcesem ponad 300 linii rozlewniczych na terenie całego świata.
170621S2 Wdmuchiwarki
Wdmuchiwarki

Wydmuchiwarki Seria Blueline - Liniowe maszyny rozdmuchowe do produkcji opakowań PET z preform, przeznaczonych do wody, napojów, mleka, chemii, stosowanych przy zimnym nalewie.

Wydmuchiwarki Seria Blueline BIG - Liniowe maszyny rozdmuchowe do produkcji opakowań PET z preform, o dużych pojemnościach do 6L.

Wydmuchiwarki seria Blueline HF - Liniowe maszyny rozdmuchowe do produkcji opakowań PET z preform, o pojemnościach do 1.5L, stosowanych przy gorącym nalewie.

Wydmuchiwarki rotacyjne seria BRM 10 - Maszyny rozdmuchowe serii BRM są w pełni automatycznymi urządzeniami do produkcji pojemników PET z półfabrykatów w postaci preform.

170621S3 Maszyny rozlewnicze
Maszyny rozlewnicze

Maszyny serii CAN - Zastosowanie: woda, napoje zawierające CO2, piwo, kwas chlebowy, płyny niegazowane, rozlew na gorąco, Ice Tea, woda niegazowana, produkty pieniące w puszkach PET i puszkach aluminiowych.

Maszyny serii ISO - Zastosowanie: woda, napoje zawierające CO2, piwo, kwas chlebowy.

Maszyny serii NC - Zastosowanie: Płyny niegazowane, chemia, rozlew na gorąco: naturalne soki, Ice Tea, woda niegazowana, produkty pieniące.

Maszyny serii FlowMatic - Zastosowanie: mleko, soki, woda niegazowana, jogurty pitne, produkty wymagające podwyższonej higieny.

Maszyny serii Volumetric - Zastosowanie: oleje jadalne, oliwa, oleje przemysłowe, szampony, mydła w płynie.

Maszyny serii NL - Zastosowanie: oleje, chemia, woda niegazowana, soki mleko, pojemności: do 8L.

Płuczki - Zastosowanie: opakowania HDPE, butelki PET, szklane i inne.

Zakręcarki - Zastosowanie: nakrętki plastikowe, SPORT CAP, Twist OFF, Aluminiowe itd.

Linie rozlewnicze 3 i 5 galonów - Zastosowanie: woda gazowana, pojemności 3 i 5 galonów.

170621S4 Miksery i Saturatory
Miksery i Saturatory

Miksery i Saturatory to urządzenia dla przygotowania wody gazowanej i napojów. Maszyny serii JG FLOW MIX I JS to automatyczne urządzenia o nowoczesnej konstrukcji. Dozowanie odbywa się za pomocą przepływomierzy E+H. Maszyny wykonane są zgodnie z wymaganiami dot. higieny, przystosowane do CIP. Całość wykonana jest ze stali AISI316L i AISI304.
170621S5 Pakowanie i paletyzacja
Pakowanie i paletyzacja

Firma STM oferuje maszyny dla pakowania zbiorczego i kompletne końcówki linii. W swojej ofercie posiadamy urządzenia dla pakowania w:
- folię:
- folię z tacką płaską lub z rantem:
- pakowanie w karton metodą WRAP AROUND

Oferujemy również systemy paletyzacji oparte na robotach przemysłowych z manipulatorami naszej produkcji.

170621S6 Etykietarki
Etykietarki

STM jest dostawcą urządzeń etykietujących. W swojej ofercie posiadamy urządzenia dla różnego typu aplikacji i wydajności. Głównym produktem są etykietarki OPP dla etykiet polipropylenowych podawanych z rolki. Urządzenia te naklejają etykietę za pomocą gorącego kleju. Wydajność w zależności od wersji wynosi do 20 000 bph. Dostarczamy zarówno maszyny liniowe, dla małych zakładów jak i maszyny rotacyjne dla linii o większej wydajności.
170621S7 Transportery
Transportery

STM jest producentem systemów transportowych dla linii rozlewniczych i nie tylko. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i budowie rożnego typu układów transportowych oraz automatyzacji transferu na liniach produkcyjnych.

Głównymi produktami STM są:
- transportery płytkowe
- transportery powietrzne
- transportery taśmowe
- transportery rolkowe

Transportery wykonywane są z tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej uznanych producentów. Korzystamy z takich dostawców jak: SYSTEM PLAST, MARBETT, Thyssen Krup, Bonfiglioli.

Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Regulamin   |   Informacja o cookies   |   Reklama   |   Kontakt   |   Dodaj firmę Dodaj firmę   |   Katalog firm   |   Aktualności   |   Mięso
Copyright © 2001-2019 Horyzont. All rights reserved created by netMonster.pl